Centrum Fizjoterapii Kocińscy

Jesteś już zmęczony uporczywym bólem?

Masz dosyć leków?

Próbowałeś bezskutecznie różnych metod leczenia ?

Chiropraktyka może być właśnie rozwiązaniem dla Ciebie

W jakich schorzeniach możemy Ci pomóc

kocinski-chiropraktyk

Co to jest kręgarstwo

Kręgarstwo (chiropraktyka) – stosowane jest w dysfunkcji układu szkieletowo mięśniowego. Polega na ustawieniu kręgów w taki sposób aby nie uciskały nerwów odchodzących od rdzenia kręgowego.

Aby przywrócić normalną ruchomość w zablokowanych segmentach kręgosłupa albo stawach kończyn wykonuje się specjalnie opracowany masaż leczniczy. Terapia ta pozwala nas uwolnić od bólu kregosłupa, stawów czy korzonków, a czasem nawet uratować przed operacją.

Jak wybrać odpowiedniego specjalistę?

Przed oddaniem się w ręce terapeuty należy sprawdzić czy posiada odpowiednie certyfikaty upoważniające do wykonywania danego zawodu.

Nieodpowiedzialna manipulacja w obszarze kręgosłupa, zamiast pomóc, może zaszkodzić.
Unikajmy więc tzw. „ludowych” kręgarzy, będących najczęściej samoukami.

Opinie o Nas

"Polecam . Po kilku zabiegach poruszam się bez bólu. Mogę chodzić po schodach i przesypiam całą noc. Super, żałuję że nie wiedziałam prędzej. Polecam każdemu kto ma problemy z kręgosłupem i stawami .W poczekalni można spotkać osoby z różnymi dolegliwościami. Bardzo dziękuję."
Jadwiga Maj
"POLECAM. Miałam duże problemy z funkcjonowaniem z powodu zawrotów głowy. Korzystałam z wielu terapii i żadnej pomocy. Po 3 zabiegach u Panów Kocińskich zawroty ustąpiły. Dla mnie to coś nieprawdopodobnego . Funkcjonuję normalnie , ciesze się i polecam każdemu. Inni załamywali ręce i twierdzili że Pani już tak ma. Warto skorzystać z ich konsultacji i zabiegów."
Magdalena Rojek
"Dziękuję za pomoc w rwie kulszowej, po 2 zabiegu odczulem ulgę w bólu i mogłem przespać całą noc. Po 4 zabiegu funkcjonuje bez problemu, żałuję tylko że trafiłem do NICH tak późno (po 3 miesiącach cierpień) SUPER fachowcy. Powiedzieli ze na majówkę będę gotowy na grilla i jestem. DZIĘKUJĘ!!!."
Maciej Stelmach

Masz pytanie pisz śmiało